В області зменшилася кількість безробітних

Станом на перше червня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних зменшилася на 7% у порівнянні з відповідним періодом 2018 року і становила 8,3 тис. осіб.


За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, працівники сфери торгівлі та послуг, законодавці, вищі державні службовці, керівники, фахівці, професіонали, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Богородчанської РДА.


На одну вакансію в середньому по області претендували 3 безробітні, зокрема, за професійними групами найбільша кількість претендентів на одну вакансію спостерігалася серед законодавців, керівників та менеджерів (11 осіб), кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств (7 осіб), професіоналів (6 осіб), а найменша кількість – серед працівників сфери торгівлі та послуг і кваліфікованих робітників з інструментом (2 особи).


Одночасно повідомляємо, що за даними обласного центру зайнятості найвищий розмір оплати праці у вакансіях пропонується для начальника виробництва (33,6 тис. грн), агронома (15 тис. грн), в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів (10,4 тис. грн), інженера-конструктора (електротехніка) (10 тис. грн), артиста-соліста-інструменталіста (10 тис. грн), технолога (10 тис. грн), товарознавця (10 тис. грн), пошивника технічних виробів (10 тис. грн). Також високий рівень заробітної плати пропонується майстру (9,5 тис. грн), поліцейському (за спеціалізаціями) (9,5 тис. грн), ізолювальнику (ізоляційні роботи) (9,5 тис. грн), асфальтобетоннику (9,5 тис. грн).


Джерело статті: “https://galka.if.ua/v-oblasti-zmenshilasya-kilkist-bezro/”