"Парадні ворота" Києва: У мережі показали, як виглядатиме Вокзальна площа після реконструкції

Проект передбачає об’єднання Приміського та Центрального вокзалів у єдиний вокзальний комплекс із інтеграцією його до системи міського громадського транспорту.

Про це розповів очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook, передають .

"Тут ще буде чимало доопрацювань, експертиза та додаткові архітектурні рішення.

Але хочу вже зараз показати пасажирам "Укрзалізниці" проект реконструкції Вокзальної площі.

Наше бачення таке: площу необхідно зробити більш зручною для пасажирів: розширити пішохідний простір, зони тротуарів та оптимізувати логістику з громадським транспортом. Ця робота стане першим важливим етапом.

Одразу за цим — об’єднання Приміського та Центрального вокзалів у єдиний вокзальний комплекс із інтеграцією його до системи міського громадського транспорту (швидкісного трамвая зокрема).

Проект КМДА щодо реконструкції зараз на стадії експертизи. Затягувати з реалізацією не будемо, плануємо початок робіт цьогоріч вже з липня."Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/paradni-vorota-kyieva-v-merezhi-pokazaly-iak-vyhliadatyme-vokzalna-ploshcha-pislia-rekonstruktsii-272136.html”