Пропаганда агресора: в Україну не пустили російські книги

Пропаганда агресора: в Україну не пустили російські книги — фото

ninocare/pixabay.com

В Україну не пустили більше 20 російських книг

ninocare/pixabay.com


Держкомтелерадіо прийняло рішення відмовити у видачі дозволів на ввезення з Росії 23 книг, в яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

В Україну не пустили книгу Данила Дьоміна Корпоративна культура. Десять найпоширеніших помилок, в якій автор багато сторінок присвячує "могутній корпорації та наддержаві СРСР" й наводить як приклад методи управління країною Сталіним.

Пропаганду комуністичного тоталітарного режиму виявили у дитячій книзі Олени Смешлівої і Лани Богомаз Чому я можу навчитися у Анни Ахматової. Жовтневу революцію письменниці вважають "одною з найбільших подій в історії Росії", ілюструючи книгу портретами Леніна і червоними прапорами.

У книгах Артура Салякаєва Невипадкові зв’язки: Нетворкінг як спосіб життя, Владислава Моїсеєва Бізнес з нічого, або Як побудувати інтернет-компанію і не зійти з розуму і Михайла Умарова PR в реальному часі: Тренди. Кейси. Правила популяризуються російські соціальні мережі ВКонтакте, Однокласники, а також ресурс maіl.ru і сервісні портали Яндекс, доступ до яких в Україні заборонено.

Також відмовили у дозволі на ввезення ряду книг зарубіжних авторів, в оформленні яких російські видавці використовують символіку держави-агресора, її органів влади і силових структур. На обкладинці книги Деніела Еллсбергом Машина Судного дня: Одкровення розробника ядерної війни розмістили рекламу книги Інтерв’ю з Володимиром Путіним і документального фільму Путін, що демонструвався в ефірі російських каналів.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/propaganda-agresora-v-ukrajinu-ne-pustili-rosiyski-knigi-50011154.html”