Не вистачає на їжу: сімейний лікар з Дніпра шокувала низькою зарплатою

У Дніпрі деякі сімейні лікарі отримують менше 4 тисяч гривень місячної зарплати.

Як сказано в сюжеті ТСН, Оксана Паньковик, яку вибрали сімейним лікарем понад 400 пацієнтів, опублікувала в мережі свій дохід в розмірі 3784₴

У зв’язку з цим багато українців висловили обуренням оплатою її праці, а керівництво лікарні навіть змушувало вдалися запис, погрожуючи звільненням.

За словами Паньковик, головний лікар не захотіла доплачувати за ці декларації, назвавши ситуацію "мотивуючим моментом" для подальшого нарощування бази пацієнтів.

Новини
До 25 тисяч: Супрун заявила про різке зростання зарплат у лікарів

"Виходу я не бачу, як взагалі йти з медицини або міняти країну проживання", — сказала Оксана, обурившись, що такої зарплати не вистачає навіть на їжу.

При цьому в сюжеті наголошується, що в деяких регіонах України сімейні лікарі вже отримують до 20 тисяч гривень на місяць.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Чернівецькій області після медичної реформи звичайна дільнична лікар почала отримувати "чисту" зарплату в розмірі 18 тисяч гривень.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "медична реформа" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/medical/ne-vistachae-na-izhu-simejnij-likar-z-dnipra-shokuvala-nizkoyu-zarplatoyu.htm”