"Слідство.Інфо" підтвердило, що Гнап переказав їм гроші, які мали витратити у 2015 році

Гнап був керівником "Слідства.Інфо"

Колишній журналіст, кандидат у президенти України Дмитро Гнап справді переказав частину премії, яку отримала редакція "Слідства.Інфо" у 2015 році, на її рахунок. Про це 12 лютого повідомила у "Фейсбуці" керівник проекту Анна Бабінець.

"Апдейт історії з премією "Слідство.Інфо", яка мала бути витрачена на потреби армії ще майже чотири роки тому, але опинилася у тодішнього керівника організації Дмитра Гнапа. Учора на рахунок "Слідства.Інфо" надійшли 276 244 грн від Дмитра (приблизний еквівалент тих €9100, які він обіцяв повернути)", – написала вона.

За словами керівника "Слідства.Інфо", отримані від Гнапа кошти витратять "максимально ефективно".

"Ми вирішили знайти експертну у цьому питанні організацію. За багатьма порадами обрали фонд "Повернись живим", зустрілися з ними та домовилися про партнерство. Після того, як гроші будуть витрачені, ми разом публічно відзвітуємося, на що саме вони пішли", – зазначила Бабінець.


https://www.facebook.com/anna.babinets.1/posts/2761595954064994

7 лютого керівник проекту "Слідство.Інфо" Анна Бабінець повідомила, що колишній його глава Гнап обіцяв переказати €9,1 тис. з отриманої у 2015 році премії на потреби української армії, але не зробив цього.

Позафракційні народні депутати, члени партії "Сила людей" Остап Єднак і Наталія Веселова звернулися до нього із закликом відмовитися від участі у виборах.

Сам Гнап заявив, що готовий передати проекту гроші, які обіцяв переказати на рахунки української армії у 2015 році. Він зазначив, що відмовлятися від участі у виборах не збирається.

8 лютого політична рада "Сили людей" закликала Гнапа зняти свою кандидатуру і повернути партії внесену у ЦВК заставу.

Гнап оголосив про перехід у політику 25 червня 2018 року. Він є автором та співавтором низки резонансних розслідувань, серед яких – фільми про офшори президента Петра Порошенка і загибель журналіста Павла Шеремета.

20 січня 2019 року партія "Сила людей" висунула Гнапа кандидатом у президенти. Цього дня він розпочав збір коштів для застави 2,5 млн₴

2 лютого Гнап заявив, що за допомогою краудфандінга зібрав майже 3 млн грн для реєстрації кандидатом у президенти.

3 лютого він подав документи у Центрвиборчком. 8 лютого ЦВК зареєструвала його кандидатом.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/slidstvo-info-pidtverdilo-shcho-gnap-pereklav-jim-groshi-jaki-povinni-buli-buti-vitracheni-v-2015-rotsi-734033.html”