Сирійські демократичні сили ведуть наступ на залишки ІДІЛ

Сирійські демократичні сили (СДС) повідомили, що їм при підтримці США вдалося повернути під свій контроль 41 позицію, раніше утримувану бойовиками «Ісламської держави». Такого успіху було досягнуто в рамках операції з витіснення терористів з їх останнього анклаву в східній Сирії, передає Голос Америки.

Представник СДС Мустафа Балі в неділю написав в «Твіттері», що Сирійські демократичні сили знищили укріплення в селі Багхуз, зазначивши при цьому, що запеклі бої тривають.

«СДС наступають на Багхус з 19:00 [в суботу], рухаючись по північному і західному напрямку. Вони захопили 41 позицію «Ісламської держави» і знищили укріплені пункти. Контратака «Ісламської держави» була зірвана в 4 ранку сьогодні. В даний момент запеклі бої тривають всередині останнього села», — написав він.

СДС, підтримувані авіацією коаліції на чолі з США, борються з «Ісламським державою» на території площею 4 квадратних кілометри,розташованій поблизу кордону з Іраком.

Нагадаймо, що 19 січня Сполучені Штати розпочали виводити війська з Сирії.Джерело статті: “https://economistua.com/sirijski-demokratichni-sili-vedut-nastup-na-zalishki-idil/#comments”