Винник неоднозначно відреагував на звинувачення у плагіаті: потрібно вирішувати

Відомий український співак Олег Винник відреагував на звинувачення у плагіаті.

Про це повідомляє Politeka.

Варто відзначити, що на цьому тижні чоловік виконавиці Лари Мелтемі звинуватив Олега Винника у тому, що він вкрав у співачки слова до пісні "Візьми мене у полон".

Винник у свою чергу відразу ж заявив, що всі звинувачення надумані та у якості доказу навів результати науково-дослідної експертизи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

Отримавши відповідний висновок експертів співак вирішив піти далі та звернувся до суду для захисту своїх інтелектуальних прав.

"Якщо є претензія – потрібно вирішувати питання в суді. Це нормальний європейський підхід. Я багато працював за кордоном і знаю, як там ставляться до авторських прав, ніколи їх не порушував. Я чесний артист, сам пишу слова і музику, і сам її виконую", – підкреслив Олег Винник.

Відзначається, що справу вже прийнято до розгляду Печерським районним судом міста Києва.

Разом з тим варто відзначити, що відомий український співак і серцеїд Олег Винник змусив прихильниць чекати на морозі 4 години.

На святкові дні артистів припадає найбільше роботи, і Олег Винник не став винятком. Він зіграв свої хіти одеській публіці, після чого поділився яскравими фото в Instagram.

"Тримайте фотозвіт з Нового року на Думській площі в Одесі. Було феєрично! Всіх з Святвечором! Смачної куті", – написав Винник.

Незважаючи на те, що "вовчицям" довелося прочекати артиста 4 години, вони залишилися задоволені концертом.

View this post on Instagram

Тримайте фотозвіт з Нового року на Думській площі в Одесі. Було феєрично! Всіх зі Святвечором! Смачної куті ????

A post shared by Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@olegg.vynnyk) on

"З Новим роком!!! З Різдвом!!! Була на Вашому концерті на Думській, це було дуже красиво. Ви побільше ось так виходите до простих людей. Любимо Вас, і чекаємо нових пісень. Приїжджайте частіше в Одесу!!!", "Я там була. Правда, нас надули. Тому що сказали, що Ви будете о 21:00, і ми 4 години простояли на морозі. А Ви були о 00:05. Але ми Вас дочекалися. Це було щось. Спасибі Вам за новорічний настрій", "Я там теж була, Олег був найкращий!" – пишуть в Мережі.

Нагадаймо, Винник взявся за дитячі мрії.

Як повідомляв "Знай.ua", Винник показав, на що вовчиці готові заради нього.

Також "Знай.ua" писав, що Потап довів Винника до екстазу всього однією фразою.

Великий сольний концерт Олега Винника | Шоу "Ти в курсі"
Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/202398-vinnik-neodnoznachno-vidreaguvav-na-zvinuvachennya-u-plagiati-potribno-virishuvati”