У США вчителька організувала новорічну вечірку для школярів з алкоголем і марихуаною

У США вчителька організувала новорічну вечірку для школярів з алкоголем і марихуаною

Вчителька Школи відкриттів Фенікса, що у штаті Кентуккі, влаштувала гучну вечірку до свят, куди запросила неповнолітніх. Їм вона пропонувала алкоголь і марихуану.

Про це пише Yahoo!.

Вранці 1 січня до будинку, де мешкає 36-річна викладачка Ліндсі Е. Льюїс, викликали поліцію. Сусідка стверджувала, що підлітки зруйнували її власність під час перебування на вечірці у неї вдома.

У поліцейському звіті йдеться, що на вечірці було 14 дітей. Деякі підлітки намагалися піти, коли увійшла поліція. Інші розповіли, що вони вживали алкоголь і курили травичку. WDRB також повідомив, що запах марихуани був дуже помітним у будинку Льюїс, тут були і пляшки з алкоголем. Сама викладачка теж перебувала під впливом певних речовин.

Цироз і "обдурений" мозок. Як алкоголь впливає на організм Цироз і "обдурений" мозок. Як алкоголь впливає на організм

За даними поліції, Льюїс свідомо організувала вечірку. Їй було пред’явлено звинувачення за 14 пунктами зі звинуваченням про участь в незаконній оборудці з неповнолітніми.

Нагадаймо, e США дівчинка влаштувала вдома вечірку, запросивши незнайомців у Facebook. Сотня гостей перетворила будинок на руїни.


Джерело статті: “https://tsn.ua/tsikavinki/u-ssha-vchitelka-organizuvala-novorichnu-vechirku-dlya-nepovnolitnih-uchniv-z-alkogolem-i-marihuanoyu-1275084.html”