Порошенко привітав нові санкції США проти РФ

Порошенко вважає, що спільним трансатлантичним фронтом удасться змусити Кремль змінити свою поведінку

Президент України Петро Порошенко привітав уведення Вашингтоном нових санкцій щодо РФ. Про це він 8 листопада повідомив у Facebook.

"Вітаю розширення Вашингтоном санкцій проти юридичних та фізичних осіб Росії за порушення суверенітету і територіальної цілісності України в Криму і на Донбасі! Чіткий сигнал – всі, хто причетний до злочинної окупації українського півострова та гібридної агресії на Донбасі, не уникнуть відповідальності. Думаю, що і наші інші партнери мали б наслідувати цей приклад", – написав він.

Порошенко вважає, що спільним трансатлантичним фронтом удасться змусити Кремль змінити свою поведінку.

"Забрати своїх найманців з України, повернути вкрадені території та поважати міжнародне право! Уже протягом понад чотирьох років нам удається не лише зберігати, але й посилювати санкційний тиск проти агресора", – додав він.


https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/1449122795222108

8 листопада США розширили обмежувальні заходи проти Росії через події на Донбасі й у Криму, до нового санкційного списку увійшли російський генерал у відставці, двоє колишніх співробітників СБУ та дев’ять організацій, зокрема чотири ялтинські санаторії та "МДБ" терористичної "ЛНР".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-poroshenko-privitav-novi-sanktsiji-ssha-proti-rf-490340.html”